Sügise perenaisel külas
2.novembril toimus 1-4 klasside õpilastele ja nende vanematele lõbus ja särtsakas „Sügise pidu“.
Aula pidulikud kaunistused, laste ja täiskasvanute rõõmus meeleolu lõid sooja ja õdusa õhkkonna. Peol lapsed tantsisid, laulsid laule eesti ja vene keeles, mõistatasid sügise mõistatusi, esitasid luuletusi.
Kõike silmapaistvamaks ja meeldejäävamaks osutus üllatus – õunu täis korv, mille Kaunitar Sügis ja Lõbus Hernes kinkisid kõikidele lastele!

В гостях у хозяйки осени
2 ноября для учеников 1-х -4-х классов и родителей состоялся яркий и веселый «Праздник Осени».
Праздничное убранство актового зала, радостное настроение детей и взрослых создавали уютную и теплую атмосферу. На празднике ребята исполняли танцы, с удовольствием пели песни на русском и эстонском языках, играли в различные игры, отгадывали осенние загадки, рассказывали стихи. А самым ярким и запоминающимся стал сюрприз – корзина с яблоками, которую подарили Красавица Осень и Веселая Горошина всем ребятам!

02-11-2018