Autasustamine toimus!
Eelmise õppeaasta jooksul pühendas 4-7-ndate klasside õpilased end Eesti tundmaõppimisele ning osalesid meie riigi 100-ndale sünnipäevale pühendatud intellektuaalsete mängude sarjas.
Lapsed pidid vastama küsimustele, lahendama ristsõnu ja ära tundma kuulsaid inimesi, kes andsid oma panuse riigi arengusse, samuti kontrollima oma teadmisi ja nimetama tähtpäevi ja riigipühi, saama teada uut mälestusmärkide ajaloost, kuulama legende ning tuletama meelde eesti raamatukangelasi. Kõik mängud olid maksimaalselt huvitavad ning tunnetuslikud. Ning novembri algul teatasid Narva noortekeskuse spetsialistid tulemused. Meie kool võitis peaauhinna – filmi „Pähklipureja“ vaatamise, mis toimus 2.novembril Apollo Kinos, samuti autasustati iga klassi diplomiga osalemise eest.
Täname südamlikult Narva noortekeskuse meeskonda suurepärase kingituse eest, samuti pidude ja ürituste korraldamise eest!
Loodame edaspidisele koostööle!

Награждение состоялось!
В течение прошлого учебного года ученики 4-х-7-х классов посвятили изучению Эстонии и приняли участие в серии интеллектуальных игр, посвящённых столетию нашей страны.
Ребятам предстояло ответить на вопросы, отгадать кроссворды и узнать знаменитых людей, которые внесли свой достойный вклад в развитие страны, а также проверить свои знания и назвать знаменательные даты и государственные праздники, узнать новое об истории памятников, прослушать легенды, вспомнить героев эстонских книг. Все игры были максимально интересными и познавательные. И в начале ноября специалисты Нарвского молодежного центра огласили результаты. Наша школа выиграла самый главный приз – просмотр фильма «Щелкунчик», который состоялся 2 ноября в Apollo Kino, также каждый класс был награжден дипломом за участие.
Сердечно благодарим всю славную команду Нарвского молодежного центра за отличный подарок, а также за проведение праздников и мероприятий.
Надеемся на дальнейшее сотрудничество!

01-11-2018