Mäng-viktoriin
Teine õppeveerand algas 3-5-ndate klasside õpilastele huvitavalt ja tunnetuslikult...
Narva noortekeskuse spetsialistid Irina Gluhhova ja Tatjana Mišina tegid lastele ettepaneku näidata oma teadmisi mängus „Muinasjutt tuleb meie juurde“.
Osalejad jagunesid meeskondadeks ning mõtlesid välja endale nime ning osalesid kolmes voorus:
Esimene voor - «muinasjuttude muuseum»
Teine voor - «suundume pildigaleriisse»
Kolmas voor - «muinasjutukohvik»
Mäng-viktoriin kujunes väga tunnetuslikuks, ebatavaliselt köitvaks ning sisuküllaseks. Kõige rohkem punkte kogunud meeskonnad said magusad auhinnad.
Täname Narva noortekeskuse spetsialiste sellise huvitava ja kaasahaarava mängu eest!

Игра-викторина
Вторая учебная четверть для учеников 3-х-5-х классов началась интересно и познавательно.
Специалисты Нарвского молодежного центра Ирина Глухова и Татьяна Мишина предложили ребятам показать свои знания в игре «Сказка к нам приходит».
Участникам необходимо было разбиться на команды, придумать название и принять участие в трёх турах-
первый тур - «музей сказок»
второй тур - «отправляемся в картинную галерею»
третий тур - «сказочное кафе»
Игра-викторина получилась очень познавательной, необычайно увлекательной и насыщенной. Команды, набравшие наибольшее количество баллов были награждены сладкими призами.
Благодарим специалистов Нарвского молодежного центра за такую интересную и занимательную игру!

07-11-2018