Sügisõhtu - Осенняя вечеринка
Sügisõhtu
Esimese veerandi viimasel koolipäeval – 19.oktoobril valmistas õpilasesindus ette ja viis läbi sügisõhtu 6-9-ndate klasside õpilastele.

Lõbusad konkursid, muusika-ja tantsuüllatused, flashmob`id, samuti diskokuninga ja – kuninganna valimine. Hääletamiseks valmistati ette võlukast, ning kõik „megaparty“ osalejad hääletasid kõige aktiivsemate, lõbusamate, energilisemate, loominguliste ja kordumatute poolt.
Õhtu kõige eredamaks paariks valiti Aleksei Andrianov ja Almira Lesnikova.

Осенняя вечеринка
В последний учебный день первой четверти - 19 октября УП подготовило и провело осеннюю вечеринку для учеников 6-х -9х классов.
Увлекательные конкурсы, веселые музыкальные и танцевальные сюрпризы, флэш-мобы, а так же выбор короля и королевы дискотеки. Для голосования был подготовлен волшебный ящик, и все участники «мега пати» голосовали за самых активных, весёлых, энергичных, креативных и неповторимых.
Самой яркой парой вечера стали Андрианов Алексей и Альмира Лесникова.

01-11-2018