Suur ristsõna EV100
Oktoobrikuus tegid Narva noortekeskuse spetsialistid 6-ndate klasside õpilastele ettepaneku osaleda ristsõnade konkursil, mis sisaldaks meie riigi kohta ajaloo, looduse ja kirjandusega seotud sada sõna. Lastel oli vajalik:
- lahendada ristsõna,
- kujundada see ning joonistada meie riigi temaatiline kaart,
- valida joonistuse teema peale ristsõna lahendamist ning kajastada joonistuses lahenduses toodud sõnad.
6a klassi õpilased – Daniil Jelissejev, Alina Fedossejeva, Karina Vlassova, Darja Ponomarjova, Ileana Massarnovskaja, Uljana Zerkalova, Azalija Gubaidulina, Jekaterina Šeff ja Polina Kurakina said etteantud ülesandega hakkama ning ootavad kannatamatult 2.novembrit, kuna sel päeval kuulutatakse välja võitjad.

Большой кроссворд EV100
В октябре месяце специалисты Нарвского молодежного центра предложили ученикам 6-х классов принять участие в конкурсе кроссвордов, который включал сто слов, связанных с историей, природой и литературой нашей страны. Ребятам было необходимо:
- отгадать кроссворд,
- оформить его и нарисовать тематическую картину нашей страны,
- выбрать тему рисунка после того, как кроссворд будет отгадан, и отразить в рисунке те слова, что загаданы.
Ученики 6а класса - Елисеев Даниил, Федосеева Алина, Власова Карина, Пономарева Дарья, Масарновская Илеана, Зеркалова Ульяна, Губайдулина Азалия, Шефф Екатерина и Куракина Полина с поставленной задачей справились и с нетерпением ждут 2 ноября, ведь в этот день будут объявлены победители.

15-10-2018