«Kõige kaunim ja veetlevam»
Kalendris on üks väga hea ning kõigile arusaadav püha, mis on pühendatud kõige lähedamale ning kallimale inimesele - EMALE.
Ning Emadepäeva eel toimus meie koolis eriliselt ilus ning unustamatu kontsert, kuhu olid kutsutud 1-3 klasside õpilaste emad ja vanaemad. Ning sel päeval ei olnud aulas mitte ühtegi vaba kohta. Kontserdiprogramm koosnes kaasakiskuvatest tantsudest, lõbusatest lauludest, kostsid soojad ja õrnad õnnitlused. Kõik esinemised olid silmapaistvad, huvitavad, heasoovlikud ning liigutavad, kuna neid kingiti armastatud laste ning lapselaste poolt oma kallitele emadele ja vanaemadele.

«Самая обаятельная и привлекательная»
Есть в календаре очень добрый и понятный всем праздник, посвященный самому близкому и дорогому человеку – МАМЕ.
И в преддверии Дня матери в нашей школе особо красиво и незабываемо состоялся праздничный концерт, на который были приглашены мамы и бабушки учеников 1-х-4-х классов. В этот день в актовом зале не осталось ни одного свободного места. Концертная программа состояла из зажигательных танцев ,веселых песен ,звучали самые теплые и нежные слова поздравлений . Все выступления были яркими, интересными, добрыми и трогательными , потому что их дарили любимые дети и внуки своим любимым мамам и бабушкам.

14-05-2018