Konkurss «Sügisfantaasia“
Looduslikust materjalist esemete konkurss «Sügisfantaasia“
Kätte on saabunud sügis, puude lehed on värvunud erksatesse värvidesse, tammetõrusid ning kastaneid on palju ja muidugi, käimas on ka saagikoristus.
Tahaks, et kogu see värvide mäng kestaks... Kuidas seda teha? Ühehäälselt otsustati viia läbi Loomingupäev. 24.septembril avanes meie koolis looduslikust materjalist valmistatud esemete näitus „Sügisfantaasiad“, milles osalesid mitte ainult 1-3 klasside õpilased, vaid ka nende vanemad.
Kõik osalejad pingutasid väga ning tööde meisterdamisel näitasid kunstimaitset, fantaasiat ja loomingulisi võimeid. Kõik tööd olid nagu välja valitud – originaalsed ja ilusad.
Täname klassijuhatajaid, õpilaste vanemaid ning noori andekaid lapsi konkursil aktiivse osalemise ning loomingulise lähenemise eest!

Конкурс поделок из природного материала «Осенние фантазии»
Наступила осень, листья на деревьях окрасились в яркие цвета, изобилие желудей и каштанов и, конечно же, сбор урожая.
Хочется продлить всё это буйство красок... А как это сделать? Появилось единогласное решение провести День творчества. И 24 сентября в нашей школе открылась выставка поделок из природного материала «Осенние фантазии », в которой приняли участие не только ученики 1-3 классов, но и их родители. Все участники постарались на славу и при выполнении работ проявили художественный вкус, фантазию и творческие способности. Работы были все как на подбор - оригинальные и красивые.
Спасибо классным руководителям, родителям учеников и самим юным дарованиям за активное участие и творческий подход к конкурсу!

02-10-2018