Joonistuste näitus „Õppige koolitee aabitsat“
Septembrikuus toimus liikluseeskirjadele pühendatud laste joonistuste näitus.
Selle eesmärgiks oli täiustada laste osalusega toimunud liiklusõnnetuste ennetustööd. Sellised konkursid toimuvad meie koolis püsival alusel, ning lapsed võtavad heameelega nendest osa. Lapsed joonistasid huviga turvalist kooliteed, ohtlikke olukordi teedel ning liiklusmärke.
Täname 1-3 klasside õpilasi aktiivse osalemise eest joonistuste konkursil.

Выставка рисунков « Учите азбуку дороги»
В сентябре месяце состоялась выставка детских рисунков посвященных правилам дорожного движения, с целью совершенствования работы по предупреждению дорожно-транспортных происшествий с участием детей.
Подобные конкурсы проводятся в нашей школе на постоянной основе, и дети охотно принимают в них участие.
Ребята с увлечением рисовали безопасный маршрут от дома до школы, опасные ситуации на проезжей части, знаки дорожного движения.
Благодарим учеников 1-3 классов за активное участие в конкурсе детских рисунков.

28-09-2018