Talgud „Teeme ära!“ Толока «Сделаем!»
Talgud „Teeme ära!“
5. mail toimus iga-aastane aktsioon „Teeme Ära!
Kevadine koristus on juba muutunud iga-aastaseks traditsiooniks ning meie kooli õpilased osalesid taas armsa kodulinna heakorrastamisel...
Talgute toimumise peamiseks objektiks oli sel aastal valitud linna ajalooline ala – Raekoda. Kõikidele osalejatele anti prügikotid, kindad ja inventar (rehad, luuad, labidad). Töötamist soodustas hea ilm ning sõbralik õhkkond. Talgutel olid erineva vanusega lapsed ning tahaks loota, et just nendest kasvab põlvkond, kes kaitseb loodust, hoiab puhtust ning kogu hingest armastab oma kodulinna.
Avaldame tänu 8a, 8b ja 7a klasside õpilastele ning klassijuhataja I. Kedus`ele aktiivse osalemise eest talgutel „Teeme ära!“.
Tänan kõiki osalemise eest!

Толока «Сделаем!»
5 мая состоялась ежегодная акция «Teeme Ära!»
Весенняя уборка уже стала ежегодной традицией и вновь ученики нашей школы приняли участие в благоустройстве любимого города
Главным объектом проведения субботника в этом году была выбрана историческая часть города - Ратуша. Все участники были обеспечены мешками для мусора, перчатками и инвентарем (грабли, метлы, лопаты). Благотворной работе способствовала хорошая погода, дружелюбная атмосфера. На субботнике трудилась ребята разного возраста, и хочется верить, что именно они станут тем поколением, которое будет оберегать окружающую природу, содержать её в чистоте, и всей душой любить свой родной город.
Выражаем благодарность ученикам 8а,8б и 7а классам и классному руководителю Кедус И.Б. за активное участие в толоке «Сделаем!»
Спасибо всем за участие!

05-05-2018