Lõbusad stardid
14.septembril korraldas 8a klassi õpilasesindus kooli staadionil 1.-3.-ndate klasside õpilastele kõige lõbusama sportlikumatest ja kõige sportlikuma lõbusamatest mängu „Lõbusad stardid“!
Programm oli väga tihe ning väikestel osalejatel tuli läbida 7 võistlust:
«Rööviku tõmbamine »
«Kiire ratsutaja »
«Lahutamatud sõbrad »
« Känguru »
«Kogu päike kokku »
«Kroket »
«Teatejooks tähtede järgi».
Ürituse õhkkond oli sõbralik ning suurepärane päikeseline ilm aitas lapsi hasardi ja innustusega edukalt läbida kõik võistlused, näidata üles taiplikkust, täpsust, kiirust ning osavust. Kõik osalejad olid reipad ning said rohkelt positiivseid emotsioone.
Täname kehalise kasvatuse õpetajat S. Ossipovskajat abi eest ürituse ettevalmistamisel ja läbiviimisel.

"Весёлые старты”
14 сентября команда УП 8а класса на школьном стадионе организовала для учеников 1-х-3-х классов самую весёлую из всех спортивных и самую спортивную из всех весёлых игригр – "Весёлые старты”!
Программа была очень насыщенной, и маленьким участникам предстояло пройти 7 эстафет:
«Перетягивание гусеницы »
«Быстрый всадник »
«Не разлучные друзья »
« Кенгуру»
«Собери солнце»
«Крокет»
«Бег с эстафетными палочками за буквой».
Атмосфера мероприятия была дружная, и замечательная солнечная погода помогла детям с азартом и воодушевлением успешно пройти все станции, проявив смекалку, меткость, быстроту и ловкость.
Все участники получили заряд бодрости и массу положительных эмоций.

Выражаем благодарность учителю физкультуры Осиповской С.Н. за помощь в подготовке и проведении мероприятия.

14-09-2018