Arva ära meloodia. Угадай мелодию
Arva ära meloodia
«Tere päevast! Oleme väga rõõmsad Teid nähes ja lubame täna emotsioonide tulva!» - just nii võtsid šõu „Arva ära meloodia“ juhid vastu õpetajaid ja 4-9 klasside õpilasi 8.märtsil. Mäng sisaldas 3 vooru ning muusikapause. Esimene voor oli sissejuhatus, peale teist vooru lahkus 2 meeskonda, kes oli saanud kõige vähem punkte, ning seejärel toimus supermäng. Osalejad arvasid ära laule filmidest, kaasaaegseid kompositsioone, samuti möödunud aastate „igihaljaid viise“. Meeskonnad paistsid silma nupukuse, eruditsiooni ja meeskonnavaimu poolest ja tõestasid, et on tõelised muusika asjatundjad. Täname kõiki meeskondi ja soovime kõigile kevadist meeleolu, ilu ja armastust!

Угадай мелодию!
«Добрый день! И добрый час! Мы очень рады видеть Вас и обещаем сегодня море сюрпризов!» - именно так встречали ведущие шоу «Угадай мелодию» в прекрасный весенний день 8 марта учителей и учеников 4-9 классов. Игра включала в себя 3тура и музыкальные паузы.1 тур-разминка, после второго тура, 2 команды, набравшие меньшее количество очков, выбывают, а затем супер игра. Участники угадывали песни из кинофильмов, современные композиции , а так же "нестареющие" хиты прошлых лет. Команды проявили смекалку, эрудицию и командный дух и доказали, что являются настоящими знатоками музыки. Мы благодарим все команды и желаем всем весеннего настроения, красоты и любви!

09-03-2018