Oma kätega tehtud kingitus Eesti 100-ndaks sünnipäevaks!

Läheneva sünnipäeva eel valmistas õpilasesindus taas ette ebatavalise kingituse.
Koosolekul võeti vastu otsus teha kingitus oma kätega, ning see ei ole imekspandav, kuna lapsed tahtsid näidata mitte ainult austust ja tähelepanu, vaid ka individuaalsust ja kordumatust. Teadaolevalt on sellised kingitused alati täis sooja energiat, armastust, inspiratsiooni ning omavad erilist väärtust. Selliste kingituste veel üheks eeliseks on see, et nad on absoluutselt unikaalsed.
Nii valmiski õpilasesinduse liikmete vaevarikka töö ja püüdluste tulemusel pannoo, mis kaunistab Eesti Vabariigi 100-ndat sünnipäeva.

Подарок на 100-летие Эстонии своими руками!
В преддверии приближающегося знаменательного праздника УП вновь подготовило необычный подарок. На собрании было принято решение изготовить подарок своими руками и это не удивительно, ведь ребятам хотелось вложить не только уважение и внимание, но и яркую индивидуальность и неповторимость. А, как известно такие подарки всегда заряжены теплом, несут в себе любовь, вдохновение, и имеют особую ценность. Еще одним преимуществом таких подарков является то, что они абсолютно уникальны.
Так в результате кропотливой работы и стараниями членов УП появилось панно, которое станет украшением к 100-летию Эстонской Республики

20-02-2018