Sõbrapäev - День святого Валентина
Sõbrapäev
14.veebruaril valitses kooli fuajees romantiline õhkkond.
Kooli fuajee oli kaunistatud südametega, kõlas muusika, terve päev töötas postkontor.Tänu 1- 9 klasside õpilaste püüdlustele saavad nüüd kõik soovijad imetleda „truuduse ja armastuse sümbolit“ – võluvaid karikakraid, mis pidu kaunistasid.
Sel aastal otsustas õpilasesindus viia läbi «Valentine's Day Party » ning piduliku programmi 7-9 klasside õpilastele «Kohtingu peaproov“.
Õpilasesinduse esimehe Darja Martšenkova sõnul „Pidu õnnestus! Kõik osalejad said rohkelt positiivseid emotsioone, rõõmsameelsust ning romantilise meeleolu!“

День святого Валентина
14 февраля в школе царила веселая и романтическая атмосфера. Фойе школы было украшено сердечками, звучала музыка, целый день работала почта, благодаря стараниям учеников1-9 классов в школьной столовой теперь все желающие могут полюбоваться на « символ верности и любви» - очаровательные ромашки, которые стали украшением праздника.
В этом году УП решило провести вечеринку «Valentine's Day Party » и праздничную программу для учеников 7-9 классов «Генеральная репетиция свидания ». Как сказала председатель УП Дарья Марченкова - «Праздник удался! Ведь все участники вечеринки получил море положительных эмоций, заряд бодрости и романтическое настроение ».

15-02-2018