Projekt „Lillenädal!“

Tänavune kevad on hiline ja jahe, tuulte ja külmakraadidega.
Ilm on väga muutlik ja ettearvamatu, kuid kevadine päike soojendab maad ning juba on näha noort muru ning kooli lillepeenraid kaunistavad lilled. 4a klassi õpilased otsustasid anda oma panuse projekti ning puhastasid 13.mail samblast ja umbrohust lillepeenrad, koristasid prügi ning oksad kooliõue territooriumil. Lapsed töötasid entusiastlikult ning püüdsid täita neile antud tööülesande mitte ainult kvaliteetselt, vaid ka ilusalt.
Kooli lillepeenrad õitsevad pedagoogide tähelepaneliku pilgu all, rõõmustades silmi ning andes edasi imekaunist lillearoomi.

Проект "Цветочная неделя!"
Весна в этом году затяжная и прохладная, с ветрами и заморозками.
Погода очень переменчива и непредсказуема, но весеннее солнце согревает землю и уже показалась молодая травка, а на школьных клумбах появились первые цветы. Ученики 4а класса решили внести свой вклад в проект и 13 мая очистили ото мха и сорняков клумбы, собрали мусор и ветки на территории школьного двора. Ребята с энтузиазмом потрудились на порученных участках работы, стараясь выполнить её не только качественно, но и красиво.
Клумбы школы под чутким вниманием педагогов цветут, радуя глаз и издавая прекрасный цветочный аромат.

13-05-2022