Talgud „Teeme ära!“

7.mail iga-aastase üle-eestilise aktsiooni „Teeme ära!“ raames toimus laupäevak, kuhu olid kutsutud 9-ndate klasside õpilased.
Kevadine koristus on juba muutunud iga-aastaseks traditsiooniks. Hea ilm soodustas seda, et kõik osalejad sõbralikult koristaksid territooriumit, korrastaksid selle ja puhastaksid prügi Espaki vastas olevast metsast.
Täname 9a klassijuhatajat I.Uskovat ning õpilasi – Daniil Jelissejevit, Ileana Massarnovskajat, Karina Vlassovat, Anu Bantšilat, Maria Prigarinat.
Täname 9b klassi õpilasi – Roza Rubannikovat, Rimma Rubannikovat, Veniamin Davidoki, Jekaterina Ivanovat aktiivse osalemise eest talgutel „Teeme ära!“.
Täname tehtud töö eest, et hoolite meie linna puhtusest ning ilust!

Толока «Сделаем!»
7 мая в рамках ежегодной акции «Teeme Ära!» проводимой по всей Эстонии прошёл субботник, на который были приглашены ученики 9-х классов.
Весенняя уборка уже стала ежегодной традицией. Хорошая погода благоприятствовала тому, чтобы все участники дружно и с желанием приступили к уборке территории, наведению порядка и очистили от мусора лес напротив Espak`a .
Выражаем благодарность классному руководителю 9а класса Усковой И.В. и ученикам - Елисееву Даниилу, Масарновской Илеане, Власовой Карине, Банчилы Ану, Пригариной Марии.
Ученикам 9б класса - Рубанниковой Розе, Рубанниковой Римме, Давидок Вениамину, Ивановой Екатерине за активное участие в толоке «Сделаем!»
Спасибо за проделанную работу, за заботу о чистоте и красоте нашего города!

07-05-2022