Loovprojekt „Lillenädal!“

Aprillikuus startis meie koolis loovprojekt „Lillenädal“.
Eesmärk: Hooliva suhtumise kujundamine taimemaailma, laste loominguliste võimete arendamine. Kasvatada armastust ümbritseva maailma ilu vastu, arendada lillede eest hoolitsemise soovi. Arendada laste loomingulisi võimeid, kinnistada oskust kajastada saadud muljeid joonistustes ja loovtöödes. Kaasata lapsevanemad projektitegevusse.
Oodatav tulemus: Valmisolek osaleda praktilistes tegevustes looduskeskkonna parendamisel (lillede istutamine, nende eest hoolitsemine). Arendada kultuurset käitumist looduses, oskust seda hoida ning selle eest hoolitseda. Mõista lillede eest hoolitsemise vajadust. Väljendada ilutunnet loomingu kaudu. Luua lastes ja täiskasvanutes rõõmsat ja lõbusat meeleolu. Kasvatada säästlikku suhtumist loodusesse, soovi aidata.
Projekti programm:
Joonistus «lillefantaasia"
Aktsioon - «Lilleistikute kasvatamine kooli lillepeenarde jaoks» kujundada kooli hoovis peasissekäigu ees lillepeenrad
Aktsioon - «Toataimed » luua kooli klassis selline õhkkond, et klass näeks välja ilus ning õpilastel ja õpetajatel oleks hubane, Toalilled koolis muudavad iga klassi hubaseks, lisavad omapära ja originaalsust.
Heategevuse tund «Kasta klassis lilled»
Joonistuste konkurss - «Kevadine lillekimp»
Meistriklass - «LILLEFESTIVAL»
Tööde näitus «Kevadaed»
Pannoo «Lille kaleidoskoop»
Möödunud perioodil tekkis 1.korruse hallis näitus-pannoo „Lille kaleidoskoop“, mille valmistasid 2, 6, 7, 8 ja Е2 klasside õpilased.

Творческий проект "Цветочная неделя!"
В апреле месяце в нашей школе стартовал творческий проект «Цветочная неделя».
Цели: Формирование бережного отношения к представителям растительного мира, развитие творческих способностей детей. Воспитывать любовь к прекрасному и красоте окружающего мира, развивать желание ухаживать за цветами. Развивать творческие способности детей, закреплять умение отражать полученные впечатления в рисунках, творческих работах. Вовлечь родителей в проектную деятельность.
Ожидаемый результат: Готовность участвовать в практических делах по улучшению природной среды (посадка, уход за цветами). Сформировать навыки культурного поведения в природе, умение беречь и заботиться о ней. Понимать необходимость бережного и заботливого отношения к цветам. Выражать чувство красоты через творчество. Создать радостное , веселое настроение у детей и взрослых .Воспитать бережное отношение к природе, желание помочь
Программа проекта:
Рисунок «цветочные фантазии"
Акция - «Выращивание рассады цветов для школьных клумб» оформление клумбы перед центральным входом в школу и в школьном дворике
Акция - «Комнатные растения » создать в школьном классе такую обстановку, чтобы класс выглядел красиво, а ученикам и учителю было комфортно. Комнатные цветы в школе сделают каждый учебный кабинет уютным, придадут своеобразие и оригинальность.
Урок добра «Полей цветы в классе»
Конкурс рисунков - «Весенний букет»
Мастер-класс - «ФЕСТИВАЛЬ ЦВЕТОВ»
Выставка работ «Весенний сад»
Панно «Цветочный калейдоскоп»
За истекший период в холле 1 этажа появилось выставка панно «Цветочный калейдоскоп», работы учеников 2, 6, 7, 8 и Е2 классов.

11-04-2022