«Reis LE maale»

Parim viis teedel ellujäämiseks – on järgida liikluseeskirju!
Talve saabumisega on teema muutunud aktuaalseks.
Sel aastaajal läheb vara ja väga ruttu pimedaks. Õpilased võivad mitte märgata lähenevat ohtu piki teed pargitud sõiduautode tõttu. Samuti ei suuda nad sageli õigesti hinnata liikuva sõiduvahendi kiirust ning vahemaad. Et kinnistada oma teadmisi ning saada vastuseid küsimustele, osalesid 4a klassi õpilased mängus „Reis LE maale“.
Narva Noortekeskuse spetsialistid Tatjana Mišina ja Jelizaveta Golubeva aitasid lastel läbida testi liikluseeskirjade tundmise kohta, nimetada liiklusmärke ning koostada turvalise marsruudi kodust koolini. Neljanda klassi õpilased said ülesannetega hästi hakkama ning said autasuks magusad auhinnad.
Lapsed õpivad liikluseeskirju tundma juba mitu aastat ning teavad, kuidas teedel käituda.

« Путешествие в страну ПДД»

Лучший способ сохранить свою жизнь на дорогах — соблюдать правила дорожного движения!
С наступлением зимнего сезона это становится наиболее актуальным.
В это время года темнеет рано и очень быстро. И учащиеся могут не увидеть приближающейся опасности из-за припаркованных вдоль дороги автомобилей. Также очень часто они не могут правильно оценить скорость и дистанцию до движущегося транспортного средства. И чтобы укрепить свои знания и получить ответы на вопросы ученики 4а класса приняли участие в игре « Путешествие в страну ПДД».
Специалисты НМЦ Татьяна Мишина и Елизавета Голубева предложили ребятам пройти тест на знание правил дорожного движения, назвать дорожные знаки и составить безопасный маршрут от дома до школы. Четвероклассники хорошо справились с заданиями и были награждены сладкими призами.
Ребята не первый год учат ПДД и знают, как нужно вести себя на дороге.

19-01-2022