HELKURIPUU-21 «Helkur võib päästa elu»

Peale sügist koolivaheaega startis meie koolis kampaania „Helkur võib päästa elu“, mille algatajaks oli õpilasesindus.
Pimedal ajal on väga tähtis olla nähtav ning helkuripuu on esmajärjekorras nende jaoks, kel praegu ei ole veel seda olulist turvaaksessuaari. Õpilasesindus tegi õpilastele ettepaneku:
1. Kinnitada helkur riietele
2. Leia kodus „üleliigne“ helkur, too kooli nende laste jaoks, kellel helkurit ei ole.
3. Kaunista sellega puu koolis: „Kui sul on üleliigne helkur, siis kingi, kui sul puudub helkur, siis võta!“.
4. Räägi helkuripuust teistele ning sellest saab meie ühine asi!

HELKURIPUU-21 «Светоотражатель может спасти жизнь»
После осенних каникул в нашей школе стартовала кампания «Светоотражатель может спасти жизнь», инициатором акции стало УП.
В темное время года очень важно быть увиденным, и дерево с отражателями предназначено в первую очередь, для тех, у кого на данный момент ещё нет этого важного аксессуара безопасности. Команда УП предложило ученикам:
1-Прикрепи на одежду отражатель
2-Найди дома отражатель «без дела», принеси его в школу для того, у кого его нет.
3-Укрась им дерево в школе: « Если у тебя есть лишний - подари, если нет отражателя - возьми!»
4-Расскажи о дереве со светоотражателями и это станет общим делом!

10-11-2021