«Imede põld»

22.oktoobril ootas 2.-4. klasside õpilasi ebatavaline ning huvitav päev. Lastel seisis ees osalemine intellektuaalses mängud „Imede põld“. Õpilasesinduse esimees Azalia Gubaidullina ja esimehe asetäitja Daniil Jelissejev tutvustasid osalejaid mängu reeglite ning tingmärkidega.
Mängus oli 3 valikvooru, 3 põhiraundi, mäng vaatajatega, finaalmäng ja super-mäng. Mäng oli väga elav, lõbus, rohkete kingituste ning üllatustega.

«Поле чудес»
22 октября учеников 2-х-4-х классов ждал необычный и интересный день.Ребятам предстояло принять участие в интеллектуальной игре «Поле чудес».
Председатель УП Азалия Губайдуллина и заместитель председателя Даниил Елисеев познакомили участников с правилами и условными знаками игры, в которой насчитывалось 3 отборочных тура, 3 раунда основной игры, игры со зрителями, финальной игры и супер игры.
Прошла игра очень оживленно, весело, с многочисленными подарками и сюрпризами.

22-10-2021