Mäng «Muinasjutulaegas-13»

22.septembril toimus Narva noortekeskuses 5-6-ndate klasside õpilastele mäng-viktoriin „Muinasjutulaegas“.
Meie kooli esindas 6a klassi meeskond – Daniil Poljakov, Gerda Mešalagina, Milana Morozova, Stepan Penkov, Nikolai Matrossov, Nikita Smirnov.
Eruditsiooni, lugemuse ning loogilise mõtlemise kontrollimiseks ettenähtud meeskonnamäng sisaldas endas 5 ülesannet, mille lahendamiseks anti 10 minutit. Mängu tulemuste põhjal saavutas meie meeskond 3.koha, õpilasi autasustati medalite ning magusate auhindadega.

Игра «Сказочный сундучок-13» сезон 2021
22 сентября в Нарвском молодёжном центре для учеников 5-х-6-х классов состоялась игра-викторина «Сказочный сундучок».
Нашу школу представляла команда 6а класса – Поляков Даниил, Герда Мешалагина, Милана Морозова, Степан Пеньков, Николай Матросов, Никита Смирнов.
Командная игра, предназначенная для проверки эрудиции, начитанности и логического мышления включала в себя 5 заданий, на которые отводились 10 минут. По результатам игры наша команда заняла 3 место, ребята были награждены медалями и сладкими призами.

22-09-2021