Lapsepõlve spordiplaneet

Kehakultuuri ainenädala raames toimus 4.juunil 1А, 2 А, 3А klassidele lõbus ja meeldejääv pidu – Lapsepõlve spordiplaneet.
Meeleoluka muusika saatel kutsusid 8a klassi õpilased lapsi osalema lõbusates ja huvitavates mängudes ja teatevõistlustes. Lapsed panid spordivahenditest kokku „päikese“, läbisid tunneleid, lennutasid lendavaid taldrikuid, osalesid meeskonnavõistlustel ning kogusid esimestel suvepäevadel jõudu ja positiivsust. Iga selline pidu tõstab laste meeleolu ja soodustab füüsilist arengut ning tugevdab nende tervist.

Спортивная планета детства
В рамках Предметной недели Физической культуры 4 июня на стадионе для 1А, 2 А, 3А классов состоялся весёлый и яркий праздник - Спортивная планета детства.
Под задорную музыку, льющуюся из динамиков, ученики 8а класса приглашали детей участвовать в смешных и интересных играх и эстафетах. Дети собирали из спортивного инвентаря «солнышко», преодолевали туннели, запускали летающие тарелки ,участвовали в командном состязании и набирались бодрости и заряда позитива в первые летние деньки. Каждый такой праздник не только повышает настроение детей, но и способствует физическому развитию и укреплению их здоровья.

04-06-2021