Rahvusvaheline lastekaitsepäev

Esimesel suvepäeval, 1.juunil toimus koolistaadionil Rahvusvahelisele Lastekaitsepäevale pühendatud üritus.
Tervitussõnadega esines 1-3-ndate klasside õpilaste ees Narva Noortekeskuse spetsialist Jelizaveta Golubeva .
Lapsi õnnitleti Lastekaitsepäeva puhul ning sooviti suurepärast meeleolu ja meeldejäävat puhkust eelseisval koolivaheajal. Seejärel ootas kõiki tantsu flashmob ning magus kostitus.
Täname Narva noortekeskust peo eest, lapsed veetsid lõbusalt aega ja igaüks laadis end päikeseenergiaga.

Международный День защиты детей
В первый день лета, 1 июня, на школьном стадионе состоялось мероприятие, посвященное Международному Дню защиты детей.
С приветственным словом перед учениками 1-х-3-х классов выступила специалист НМЦ Елизавета Голубева.
Ребят поздравили с праздником и пожелали отличного настроения и запоминающегося отдыха в предстоящие дни школьных каникул. А затем всех ждал танцевальный флэш-моб и сладкое угощение.
Благодарим Нарвский молодежный центр за праздник, ребята весело провели время и каждый зарядился солнечной энергией.

01-06-2021