Muinasjutulaegas 2019-2020 hooaeg
23. jaanuaril toimus Narva noortekeskuses mäng-viktoriin „Muinasjutulaegas““, mille eesmärgiks oli eruditsiooni ja loogilise mõtlemise kontrollimine noorema ja keskmise kooliealiste laste seas.
Meie kooli esindas 4a klassi võistkond, koosseisus – Daniil Poljakov, Kristina Lesnikova, Tatjana Sizova, Julia Seliverstova ja Milana Morozova.
Osalejad pidi läbima 4 vooru, vastama küsimustele, mille arutamiseks oli ette nähtud 10 minutit.
Püsitatud ülesannetega said kõik mängus osalejad suurepäraselt hakkama ning neid autasustati magusate auhindadega.

Сказочный сундучок - сезон 2019-2020
23 января в Нарвском молодежном центре состоялась игра-викторина « Сказочный сундучок»», предназначенная для проверки эрудиции и логического мышления учеников младшего и среднего школьного возраста.
Нашу школу представляла команда 4а класса в составе - Даниила Полякова, Кристины Лесниковой, Татьяны Сизовой, Юлии Селиверстовой и Миланы Морозовой.
Участникам предстояло пройти 4 тура, ответить на вопросы, на обдумывание которых было предоставлено 10 минут.
С поставленными задачами все участники игры прекрасно справились и были награждены сладкими призами.

23-01-2020