Traditsiooniline Heategevuskontsert
4.detsembril toimus KM Rugodiv Heategevuskontsert lasteaia „Muinasjutt“ nägemispuudega lastele vahendite kogumiseks.
Ürituse korraldajateks olid Narva noorteparlament ning linna koolide õpilased. Saalis vabu kohti ei olnud. Kontsert oli meeldejääv ja dünaamiline. Iga artistide esinemist saatsid võimsad ovatsioonid. Meie kooli poolt esinesid jõuluetteastega 9a klassi õpilased.
Täname kõiki, kes panustasid lasteaia „Muinasjutt“ lastele vahendite kogumisse. Kogusime 60 eurot.
Aitäh!

Традиционный Благотворительный концерт
4 декабря в ДК Ругодив состоялся Благотворительный концерт для сбора средств слабовидящим детям из детского сада « Сказка».
Организаторами мероприятия выступили Нарвский молодежный парламент и учащиеся школ нашего города. В зале не было свободных мест. Концерт получился яркий и динамичный. Каждое выступление артистов сопровождалось бурными овациями. От нашей школы с рождественским номером выступили учащиеся 9а класса.
Благодарим всех, кто внес вклад и принял участие в сборе средств для воспитанников детского сада « Сказка». Мы собрали 60 евро.
Спасибо!

04-12-2019